Dom

SUZHOU SWAN-LAKE FELT CO.,LTD

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5

SUZHOU SWAN-LAKE FELT CO.,LTD

SUZHOU SWAN LAKE FELT CO., LTD. produkuje wyroby włókiennicze od 1996 roku.

SWAN LAKE to producent z pełnymi możliwościami w zakresie projektowania, opracowywania i produkcji włóknin igłowanych, tkaninowych i przemysłowych. Ostatnio mamy 6 zestawów linii produkcyjnych włókniny, 20 linii produkcyjnych wykładzin i 5 linii produkcyjnych z filcu przemysłowego, 2 maszyny antypoślizgowe z kropkami (najszersza chińska maszyna z kropkami).

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Sprzedawca

marki : JEZIORO ŁABĘDZIE

Ilość pracowników : 500~700

Coroczne wyprzedaże : 30000000-500000000

Rok założenia : 1998

pc Export : 80% - 90%

SWAN LAKE jest wiodącym producentem i dostawcą wysokiej jakości włóknin igłowanych, nasze produkty mają zastosowanie w tekstyliach domowych, inżynierii lądowej, transporcie, budownictwie, przemyśle odzieżowym. Mamy ponad dziesięcioleci doświadczenie w dziurkowanej włókninie produkcji.

Dzięki współpracy naukowców i inżynierów z China Textile University, na początku 2000 roku, SWAN LAKE zainwestował nowe linie produkcyjne do zastosowań wysokotemperaturowych, w tym produkcję aluminium i stali, przemysł chemiczny, farmaceutyczny, przemysł spożywczy i precyzyjne obszary instrumentów.

Opierając się na bogatym doświadczeniu w branży technologii włókninowych, rozszerzyliśmy naszą ofertę produktów i wprowadziliśmy na rynek nowoczesną fabrykę dywanów i dywanów dla domu w ostatnich latach. Zapewniamy materiały podkładowe do naszych własnych dywanów i chodników, dzięki czemu jakość naszych tkanin domowych może być zagwarantowana przez cały czas.

Oddanie czyni zawód. Chcemy być Twoim partnerem biznesowym w niedalekiej przyszłości.

Usługowe

SWAN LAKE, jako firma produkcyjna, posiadamy własne działy badawczo-rozwojowe i laboratorium, aby dostarczać naszym klientom nowy i innowacyjny produkt. Jako wykwalifikowana firma ISO9001, nasz dział kontroli jakości zapewnia, że ​​każda partia produktu musi przejść test kontrolny.

Wierzymy, że jakość jest kluczem do bycia konkurencyjną firmą na trudnych rynkach. Aby zapewnić naszym klientom produkty wysokiej jakości i wysokiej jakości, w trakcie naszej produkcji stworzyliśmy laboratorium kontrolne i wykonujemy regulacje ISO 9001.

Podczas rozwoju SWAN LAKE za zrównoważony rozwój uważamy również naszą odpowiedzialność. Obiecujemy, że unikniemy wszystkich niebezpiecznych substancji i produktów chemicznych i zawsze będziemy dążyć do promowania zielonej produkcji.

Firma Zespół

KONTAKT

Adres: No. 1111. South Yinxi Road, Shaxi Town, Taicang City, prowincja Jiangsu, Chiny

Adres fabryczne:No. 1111. South Yinxi Road, Shaxi Town, Taicang City, prowincja Jiangsu, Chiny