Dom

SUZHOU SWAN-LAKE FELT CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Poliestrowa tkanina filcowa na sprzedaż
dobra jakość Poliestrowa tkanina filcowa na sprzedaż
Opinie klientów
Poliestrowe panele akustyczne są bardzo ładne, mają doskonałą redukcję hałasu i ognioodporności. Cena jest również całkiem dobra.

—— Jennifer Jefferson

Dobra jakość tych wysokotemperaturowych rolek Kevlar i taśm przenośnikowych! Ponadto firma może dostarczyć bezpłatne próbki, jeśli naprawdę tego potrzebujesz.

—— Tomas Evans

Dźwiękochłonne sufity są idealne, wysokiej jakości przy umiarkowanej cenie. Ważne jest, aby dostosować kolor, wymiary i grubość.

—— Lily Wilson

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  SUZHOU SWAN LAKE FELT CO., LTD. produkuje wyroby włókiennicze od 1996 roku.

  SWAN LAKE to producent z pełnymi możliwościami w zakresie projektowania, opracowywania i produkcji włóknin igłowanych, tkaninowych i przemysłowych. Ostatnio mamy 6 zestawów linii produkcyjnych włókniny, 20 linii produkcyjnych wykładzin i 5 linii produkcyjnych z filcu przemysłowego, 2 maszyny antypoślizgowe z kropkami (najszersza chińska maszyna z kropkami).

  SWAN LAKE jest wiodącym producentem i dostawcą wysokiej jakości włóknin igłowanych, nasze produkty mają zastosowanie w tekstyliach domowych, inżynierii lądowej, transporcie, budownictwie, przemyśle odzieżowym. Mamy ponad dziesięcioleci doświadczenie w dziurkowanej włókninie produkcji.

  Dzięki współpracy naukowców i inżynierów z China Textile University, na początku 2000 roku, SWAN LAKE zainwestował nowe linie produkcyjne do zastosowań wysokotemperaturowych, w tym produkcję aluminium i stali, przemysł chemiczny, farmaceutyczny, przemysł spożywczy i precyzyjne obszary instrumentów.

  Opierając się na bogatym doświadczeniu w branży technologii włókninowych, rozszerzyliśmy naszą ofertę produktów i wprowadziliśmy na rynek nowoczesną fabrykę dywanów i dywanów dla domu w ostatnich latach. Zapewniamy materiały podkładowe do naszych własnych dywanów i chodników, dzięki czemu jakość naszych tkanin domowych może być zagwarantowana przez cały czas.

  Oddanie czyni zawód. Chcemy być Twoim partnerem biznesowym w niedalekiej przyszłości.

 • OEM / ODM
  SWAN LAKE ma pełną zdolność produkcyjną do dostarczania na duże rynki, nie tylko mamy własne linie produkcyjne podkładów dywanowych i linie kropek, mamy również wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i mamy wielu wykwalifikowanych dostawców akcesoriów. Mamy dywany w magazynie, a później prześlę wam kilka zdjęć z naszych istniejących przedmiotów, oczywiście akceptujemy również OEM i ODM. Przyjmowanie próbek jest mile widziane, niskie MOQ i krótki okres produkcji to nasze przewagi konkurencyjne.

 • R & D
  SWAN LAKE, jako firma produkcyjna, posiadamy własne działy badawczo-rozwojowe i laboratorium, aby dostarczać naszym klientom nowy i innowacyjny produkt. Jako firma posiadająca kwalifikację ISO 9001, nasza struktura QC zapewnia, że ​​każda partia produktu musi przejść test kontrolny.

Szczegóły kontaktu
SUZHOU SWAN-LAKE FELT CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Xu

Tel: 86-0512-53668395

Faks: 86-0512-53213111

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)